aylık burç yorumları

KOVA

Aylık Burç Yorumu Kova

Kova burcu aylık burç yorumu, son derece aktif ve ön planda olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aile içi ilişkilerde aktif olacağınız bir dönem. Aile içinde size ihtiyacın arttığı, aile içi ilişkilerde son derece aktif olacağınız bir ay sizi bekliyor. Özellikle evli kovaların çocukları ile ilgili konulara daha çok zaman ayırması gerekebilir. İş yükünüz de belli bir artış yaşanmasına rağmen pek çok konunun üstesinden gelecek ve çevrenizin olumlu tepkilerini gözlemleyeceksiniz. Bu ayın sonuna doğru bazılarınız sağlık problemleri yaşayabilir. Bunlar yorgunluğa bağlı ortaya çıkan şikayetlerde olabilir.

Kariyer konusunda önemli gelişmeler yaşamanız olası. Yaptığınız ya da yapılan ödemelerinizi kontrol ederek hareket edin. Maddi açıdan yaşanacak olan olumlu gelişmeleri har vurup harman savurmadan verimli bir şekilde değerlendirin. Özel hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir bazılarınız daha güvende hissettikleri ayaklarının yere daha sağlam bastığı bir birliktelik arzusu içine girebilir. Partnerinizden alacağınız destek hayatınızı kolaylaştırırken sürpriz bir evlilik düşüncesi gündeme gelebilir.

İç dünyanızdaki huzuru tam anlamıyla sağlayabilmek için bir can yoldaşı arayışına girebilir bu durumu aile büyükleri ile de paylaşarak onların da sizin kararlarınız karşısındaki düşünceleri alma isteği içinde olabilirsiniz. Aile büyüklerinden gelecek destek ile daha iyi hissedeceksiniz.

Bu Ay Burcunuzu Neler Bekliyor?

Aylık Burç Yorumları Koç Burcu Aylık Yorumu Boğa Burcu Aylık Yorum Boğa Burcu Aylık Yorumu ikizler Burcu Aylık Yorumu Yengeç Burcu Aylık Yorum Aslan Burcu Aylık Yorumu Başak Burcu Aylık Yorum Terazi Burcu Aylık Yorum Akrep Burcu Aylık Yorum Yay Burcu Aylık Yorumu Oğlak Burcu Aylık Yorum Kova Burcu Aylık Yorumu Balık Burcu Aylık Yorumu hepsi aylıkburcyorumlari.com 'da.

2016 Burç Yorumları

En Popüler

  • None found