aylık burç yorumları

ASLAN

Aylık Burç Yorumu Aslan

Aslan burcu 2013 yılı hayatınızda yolunda gitmeyen konuları düzene sokmak ve yeni bir yön kazanmak için güzel imkanlar getirmekte. Bu yıl sizi destekleyen transitler olduğu gibi, test eden ve daha yapıcı, kalıcı kararlar alabileceğiniz geçişler de göstermekte. Öncelikle, geçtiğimiz aylarda Akrep burcuna ilerleyen Satürn’ün getirdiği temalardan söz etmeliyiz. Geçen zamanın ve olgunlaşmanın gezegeni Satürn 2015 yılına kadar Akrep burcunda kalacak. Bu geçişi süresince sizi yeni bir temel yaratmaya zorlamakta. Bu dönemde, hayatınızda bazı kapıların artık kapandığını ve yeni kapıların da siz çaba sarfettiğiniz sürece açılacağını görebilirsiniz. Nitekim 2005 Temmuz’dan sonra Satürn burcunuza girdiğinizde önemli adımlar atmaya başlamış ve kendinizi disipline etmeye karar vermiştiniz. Şimdi bu yeni süreçte, bu zamana kadar edindiğiniz tecrübelerin üzerine basarak bir adım daha atabilirsiniz. Özellikle yükselen burcu Aslan olanlar için bu süreçte iç gözlem ve kendi iç seslerini dinleme gereği var. Bu iç hazırlık aynı zamanda hem kariyeriniz hem de ev ve yerleşime ait konular açısından son derece önemli görülmekte. 2015’e kadar olan süre içerisinde, gelecek hedefleriniz üzerinde hazırlık yapmanız, geçmişi geride bırarak, gelecek planlar ve hedefler üzerine düşünmek gerekiyor. Kısacası bu dönemde iş hayatında bazı bitişlerle birlikte, geleceğe yönelik kapılar da açılmakta. Ancak bu yönde daha kalıcı ve sağlam olabilmek için her zamankinden daha sabırlı ve dayanıklı da olmanız gerekebilir. Aslan dayanıklı ve kararlı bir yapıda olduğu için bu dönemde iyi bir konsantrasyon sağlayabileceksiniz. Ancak bir yandan da eve ait konularda, evdeki atmosferde daha dikkatli olmak gerekecek. Ev hayatı içerisinde bazı problemler, güç savaşları ve sizi duygusal açıdan daha kontrollü olmaya zorlayan nedenler olabilir. Böyle bir dönemde evliliğinden şikayetleri olanlar nihai bir karar verebilirler. Eğer evlilik hayatında bir problem söz konusu değilse, bu dönemde eve ait sorumluluklar daha fazla zaman alıcı ve uğraştırıcı olabilir. Her durumda, 2015’e kadar olan süre içerisinde, kendi temelinizi, iç huzurunuzu, eve ait konulardaki problemleri çözerek geleceğe yönelik daha sağlam bir temel kurabileceğiniz görülmekte.

Bu süreçte Jüpiter 26 Haziran tarihine kadar İkizler burcunda kalarak mesleki alanda hareketlilik, işten gelen yeni imkanlara ve kazançlara işaret etmekte. Aynı zamanda Jüpiter yılın ilk yarısında sizi sosyal açıdan daha canlı ve dışa dönük kılmakta. Bu dönemde yeni arkadaş grupları, sosyal faaliyetler açısından değerlendirebilirsiniz. Gelecek hakkında umutlarınız ve başkaları ile yapabileceğiniz çok şey var. Yılın ikinci yarısında ise ilginizi iç dünyanızda daha fazla yöneltmeye başlayabilirsiniz. Jüpiter’in 26 Haziran’da Yengeç burcuna ilerlemesi sizi duygusal açıdan beslemeye ve korumaya başlayacak. Ayrıca bu dönemde eve ait süregelen stresler ve engeller hafifleyerek size hafifleme ve bu arada kendi iç dünyanıza dönerek, daha yalnız kalsanız dahi bir arınma ve ruhsal temizlenme getirecek. Yılın ikinci yarısında hayatınızda kalıplaşmış olan duyguları ve endişeleri aşmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için kendi iç sesinize çok daha fazla kulak vermeniz gerekiyor.

2010 yılından bu yana burcunuzla uyumlu kalan Uranüs hayatınıza yenilenme getirmeye devam ediyor. Uranüs aniden değiştiren, yenileyen, uyandıran bir güçtür. 2010’dan bu yana ufuklarınızı genişletmeye başlarken, yeteneklerinizi daha iyi kullanmaya başladınız. Kendinize güveniniz de arttı. Özellikle yeni çevreler, yeni insanlar, yabancılar, yolculuklar ve akademik, eğitsel imkanlar hayatınıza daha fazla girmeye başladı. Uranüs burcunuzla rahat bir açı kurduğu için bu değişiklikleri ve kalıplaşmış olan şeylerden özgürleşmeyi çok daha akıcı ve rahat biçimde kendiliğinden gelen sürprizlerle, açılımlarla yapmaya başladınız. Bu süreç önümüzdeki yıllarda da devam ederken, 2013 yılında özellikle 27 Temmuz – 4 Ağustos doğumlu olan Aslan’lar Uranüs’ün canlandırıcı, yenileyici ve özgürleştirici, yaratıcı etkisini en fazla hissedecekler. Eğer bu tarihler arasında doğmuşsanız, hayatınıza giren ani değişikliklere kolayca uyum gösterebileceksiniz.

2013 ASLAN BURCU İŞ, PARA VE KARİYER

Aslan burcu geçen yıl Jüpiter’in güzel transiti etkisinde mesleki alanda ve kariyer konularında çok güzel fırsatlarla karşılaşmış olmalısınız. 2013 yılının ilk yarısında da toplumsal hayattaki gelişmeleri, sosyal ortama aktarma imkânlarına sahip olmaya devam ediyorsunuz. Değişik organizasyonlar, grup çalışmaları ve iletişimsel bağlantılar sayesinde sosyal ağınızı genişletebilirsiniz. İleriye yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için elinize geçen fırsatları olumlu şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Yılın ikinci yarısında büyük kurumlardan ve şirketlerden gelecek imkânlar söz konusu olabilir. Kendinizi daha güven içinde hissedebilirsiniz.

Aslan burcu 2013 yılında sizi etkileyecek en güçlü transit Akrep burcuna geçen Satürn’ün getireceği kısıtlanma ve sorumluluklar olarak dikkat çekiyor. Özellikle 27 Temmuz – 3 Ağustos arasında doğmuş olan Aslanlar bu yıl kendilerini zorlayacak testlerden geçebilirler. Ev, yuva ve aile cephesinde daha sağlam ve kararlı adımlar atmanız gerekebilir. Aile büyükleriyle ilgili alanda daha fazla sorumluluklar üstlenebilir, engellerle karşılaşabilirsiniz. Kendi ailenize, babanıza ve annenize yönelik konular fazlasıyla bağlayıcı olabilir. Yuvaya ait domestik konular dolaylı olarak iş hayatınızı ve kariyerinizi de etkileyecektir. İki taraf arasında dengeleri kurmak pek kolay olmayabilir. Karşınıza çıkabilecek engelleri sabırla aşarak, ev hayatınızı yeniden düzene sokup, gelecek için yeni bir denge kurmakla uğraşabilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı işler, konular ve kişiler, akademik çalışmalar, medya, eğitim, dış ticaret ve hukuk konularında heyecan verici gelişmeler olabilir. Seyahatler, uluslararası bağlantılar sayesinde ufuklarınızı genişletebilirsiniz. Bu alandaki pozitif gelişmeleri ilerleyen yıllarda kariyer hayatınıza aktarma imkânı elde edebilirsiniz. Geniş düşünmeli, farklı yeniliklere ve hızlı gelişmelere açık durmalısınız.

Aslan burcu 2008’den bu yana çalışma ortamınızı ve iş hayatınızı temsil eden konularda Plüton’un zorlayan ve dönüştüren transitinin etkisi altındasınız. Günlük yaşantınıza kadar yansıyan bu baskı altında iş koşullarınızda büyük baskı hissediyor olabilirsiniz. 2013 yılında da kendi yeteneklerinizi gerektiği şekilde çalışma hayatınıza aktarmak ve daha güçlü mücadele etmek durumundasınız.
Neptün gezegeninin ortak hareket ettiğiniz finansal konuları temsil eden alandaki etkisi nedeniyle yatırımlarınızda mantıklı davranmaya özen göstermelisiniz. Bu karışıklık getirebilen transitin etkisi uzun yıllar devam edecektir. Hayallerinizin peşinden koşarken yanılma ve kayıplar yaşama ihtimallerini de göz önüne almalısınız. Kandırılma ve yanlış yönlendirilme riskine karşı uyanık davranmalısınız.

2013 ASLAN BURCU AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

Aslan ve Yükselen burcu Aslan olanlar Uranüs’ün değişimler getiren etkisini hayata bakış açılarında ve ufuklarını genişletmekte oldukları konularda hissedebilirler. 31 Temmuz – 4 Ağustos arasında doğmuş olan Aslanlar 2013 yılında kişisel olarak sürprizlere açık olacaklar. Yurtdışı seyahatleri, yabancılarla ilgili konular, ufuklarınızı genişletmek için yapacağınız girişimler yaşantınızın renklenmesini sağlayacaktır. Özellikle Venüs’ün de aynı bölgeden geçmekte olduğu 22 Mart – 15 Nisan arasında yeni yerler, yeni kişiler, hatta yeni aşklar keşfedebilirsiniz. Aşk hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkabilir.
Jüpiter’in 2013 yılının Haziran sonuna kadar İkizler burcunda devam edecek olan transiti sizin sosyal ortamlarda ve gruplar içinde parlamanızı sağlayacaktır. Yılın ilk yarısında geleceğe yönelik umutlarınız canlanacaktır.

Aslan burcu 2013’te yerleşim yerinizle, aile ve yuvanızla ilgili konularda daha ciddi kararlar almak durumunda olabilirsiniz. Köklerinizi sağlam temellere bağlamanız gerekebilir. Ailenizle alakalı konularda daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz.
Genel olarak Venüs’ün burcunuzla uyumlu olduğu dönemler aşkta mutlu olmanız çok daha kolaydır.
Bu dönemlerden 2 Şubat’a kadar olan süreçte Mars etkisi sizi paylaşımlarınızda daha güdüsel ve tepkisel kılabilir, sakin olmaya çalışmakta yarar var. 2 – 26 Şubat arasında ikili ilişkileriniz, eşiniz veya partnerinizle paylaşımlarınız Venüs etkisiyle olumlu etkiler altında olacaktır.

22 Mart – 15 Nisan arasında yurtdışı seyahatlerine çıkmak ve yabancılarla ilgili konulara yönelmek için uygun zaman dilimi olacaktır. Mars’ın da aynı zaman diliminde Venüs’le birlikte transit geçmesi sizin için daha motive edici olabilir.
9 Mayıs – 3 Haziran arasında sosyal hayatınız Venüs etkisiyle canlanacaktır. Güzel organizasyonlar, keyifli sosyal ortamlar içinde bulunabilirsiniz.
27 Haziran – 22 Temmuz arasında Venüs burcunuzda ilerlerken kişisel çekiciliğiniz artacak ve kendinize daha fazla güven duyacaksınız. Bu durum ilişkiler eksenini olumlu etkileyecek, evlilik veya beraberliklerinizi de güçlendirecektir.
7 Ekim – 5 Kasım arasındaki dönemde Venüs’ün güzel desteğiyle aşk hayatınız hareketlenecektir. Sizi mutlu edecek tutku ve heyecan getirici deneyimler söz konusu olabilir.

2013 ASLAN BURCU SAĞLIK

2013 yılında aslan burcu sağlığınız genel olarak aynı seyrinde devam edecektir. Ancak 27 Temmuz ile 3 Ağustos arasında doğmuş olan Aslan’lar Satürn’den gelecek zorlayıcı etki nedeniyle bazı sağlık sorunları yaşayabilirler. Kemik, diş, eklemler ve iskelet sisteminizi ilgilendiren rahatsızlıklarla daha ciddiyetle ilgilenmeniz gerekiyor.
Plüton’un 2008’den beri sağlık alanından transit geçmekte oluşu size zaman zaman bazı sorunlar getirebilir. Bu yıl da aynı doğrultuda kontrollerinizi ve eğer varsa tedavi gördüğünüz konuların takibini ihmal etmemelisiniz.
Enerji getiren Mars’ın burcunuzdan geçeceği 15 Ekim – 7 Aralık tarihleri arasında aşırı enerji yüklü olabilirsiniz. Sürat, dikkatsizlik veya acelecilik kaynaklı sıkıntılar yaşama riskine karşı kendinize dikkat etmelisiniz.

Bu Ay Burcunuzu Neler Bekliyor?

Aylık Burç Yorumları Koç Burcu Aylık Yorumu Boğa Burcu Aylık Yorum Boğa Burcu Aylık Yorumu ikizler Burcu Aylık Yorumu Yengeç Burcu Aylık Yorum Aslan Burcu Aylık Yorumu Başak Burcu Aylık Yorum Terazi Burcu Aylık Yorum Akrep Burcu Aylık Yorum Yay Burcu Aylık Yorumu Oğlak Burcu Aylık Yorum Kova Burcu Aylık Yorumu Balık Burcu Aylık Yorumu hepsi aylıkburcyorumlari.com 'da.

2016 Burç Yorumları

En Popüler

  • None found